obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Rekrutacja uzupełniająca

Rekrutacja uzupełniająca będzie przebiegała na analogicznych zasadach, jak rekrutacja zasadnicza, jednak bez wykorzystania systemu elektronicznego.

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej szkoły podstawowej będzie można złożyć od 1 czerwca
do 8 czerwca do godz. 15.00. Dokumenty mogą zostać złożone bezpośrednio w placówce (do skrzynki) lub przesłane jako skan na adres e-mail szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Potwierdzenie złożenia dokumentów rodzice otrzymają na adres e-mail wpisany we wniosku.

Formularz zgłoszenia dostępny będzie w szkole lub na stronie internetowej placówki www.sp5.bialystok.pl

Zasady rekrutacji do szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021 oraz lista placówek biorących udział w rekrutacji uzupełniającej znajdują się na stronie www.bialystok.pl w zakładce Edukacja/Rekrutacja

Formularz zgłoszenia (dla dzieci z obwodu) - pobierz
Wniosek o przyjęcie kandydata - pobierz
Oświadczenie dla rodzeńswa - pobierz
Oświadczenie dla osób samotnie wychowujacych dziecko - pobierz
Oświadczenie o miejscu pracy - pobierz
Oświadczenie o niepełnosprawności - pobierz
Oświadczenie o pieczy zastępczej - pobierz
Oświadczenie o rejestracji w Programie BKM - pobierz