obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

W eudukacji online sięgamy po najnowsze narzędzia.

growuperion logoObecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa wymusza na nas pilne zmiany w sposobie edukacji naszych uczniów. Od początku kwietnia nasza szkoła korzysta z pakietu Office 365 A1 dla Edukacji i aktywnie wykorzystuje aplikację Teams do prowadzenia zdalnych zajęć z uczniami. Brakuje nam jednak narzędzia, które mogłoby zmotywować uczniów do obecności na zdalnych lekcjach i większej ich aktywności.

 

Jako pierwsza szkoła w Polsce chcielibyśmy testowo wdrożyć Grow Uperion i sprawdzić czy ta platforma stosująca elementy grywalizacji zdopinguje naszych uczniów do lepszej nauki i dyscypliny. Mamy nadzieję, że nam się to uda – z korzyścią zarówno dla uczniów jak i nauczycieli oraz rodziców.

W tej chwili w testowaniu uczestniczą klasy VIa i VId oraz Ic.

Życzymy powodzenia!!!  

Więcej o GrowUperion - zobacz

 GUP TAG IMAGE2