obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Workshop z Aktywistami - Deutsch Plus. Spotkania z młodzieżą niemieckojęzyczną w ramach projektu Deutsch Plus pod patronatem Goethe-Institut w Warszawie.

7 listopada 2019 r. w naszej szkole odbędą się warsztaty z młodzieżą niemieckojęzyczną. W formie warsztatów przeprowadzanych w naszej szkole zaprezentowana zostanie uczniom niemiecka kultura. "Aktywiści" są żywym i najbardziej bliskim życiu przykładem niemieckiej młodzieży i w formie prezentacji i interaktywnej zabawy opowiadają o swoim życiu i o najbardziej aktualnym obrazie Niemiec. Nauczyciel z uczniami przygotuje quiz o Polsce i naszym regionie, żeby przetestować wiedzę aktywisty na ten temat. W warsztatach wezmą udział uczniowie klas 7 i 8, którzy uczą się języka niemieckiego.

Koordynator projektu Deutsch Plus Emilia Radziwońska