Zielona Szkoła

ziel szkola19W dniach 13-15 maja 2019, klasy: IV B, IVE oraz IVF wraz z Paniami: Agnieszką Antczak, Agnieszką Bielską, Magdaleną Miluską i Katarzyną Sztok, pojechały na Zieloną Szkołę.

Wprawdzie nasz wyjazd nieco się opóźnił, ale nikt nie miał o to żalu, bo autokar przecież musiał zostać sprawdzony. Wiadomo, bezpieczeństwo to podstawa! W doskonałych nastrojach dotarliśmy do Nowogrodu.

ziel szk 2 19

Po przyjeździe zakwaterowaliśmy się w swoich pokojach w hotelu „Kurpia Arte”. Po zakwaterowaniu się wszystkie klasy poszły zjeść obiad, a po posiłku bawiliśmy się na świeżym powietrzu. Zajęcia prowadzili doświadczeni instruktorzy. Zabawy były interesujące. Po nich wróciliśmy do ośrodka i zjedliśmy kolację. Scenariusz każdego dnia był podobny. Zawsze po posiłkach wszyscy mieli chwilę dla siebie. Pierwszego dnia pobytu w Nowogrodzie, po kolacji, zorganizowano nam dyskotekę, drugiego - wieczorne ognisko z pysznymi kiełbaskami. Każdego dnia zabawy były inne, ale równie fajne. 15 maja, tuż po zjedzeniu obiadu, wyruszyliśmy z powrotem do Białegostoku. Wyjazd uznajemy za niezwykle udany, pomimo że...na noc zabierano nam komórki :). Na Zielonej Szkole wszystkim bardzo się podobało. Chętnie pojechalibyśmy tam jeszcze raz.

Kamila Budna i Zofia Piaseczna z klasy IVB