obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Sukces naszych uczniów w XVIII edycji Podlaskiego Konkursu „Pisanki, kraszanki, wyrywanki”

415 kwietnia 2019 r. w Zespole Szkół Społecznych nr 3 BTO w Białymstoku odbyła się gala laureatów XVIII Podlaskiego Konkursu „Pisanki, kraszanki, wyrywanki”. Na konkurs wpłynęło 340 prac z całego województwa . Wśród nagrodzonych i wyróżnionych zaleźli się czterej uczniowie z naszej szkoły. Jury przyznało nagrody i wyróżnienie bez wyodrębniania poszczególnych miejsc.


Nagrody zdobyli:
• Kamila Budna z klasy IV B
• Jakub Cybik z klasy IV A


Wyróżnienia zdobyli:
• Mateusz Muszyński z klasy VII B
• Gabor Izbicki z klasy VI B

GRATULUJEMY SERDECZNIE SUKCESU!!!!!

Opiekunem nagrodzonych i wyróżnionych uczniów była

p. Elżbieta Sorkowska – nauczyciel plastyki

 

2

3