Noc Naukowa

noc naukowa1W nocy z 5 na 6 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 5 w Białymstoku, odbyła się Noc Naukowa, którą zorganizowały i poprowadziły panie: Elwira Bazyluk i Katarzyna Sztok. W imprezie uczestniczyli uczniowie klas ósmych.

Naukowe spotkanie, które rozpoczęło się w piątek o godzinie 20.00, miało na celu powtórzenie wiadomości i umiejętności niezbędnych do jak najlepszego napisania egzaminu ósmoklasisty. Stanowiło ono podsumowanie naszej całorocznej pracy, którą wykonywaliśmy na zajęciach prowadzonych w soboty. W przerwach mieliśmy okazję zapoznać się z ekranizacjami lektur obowiązkowych, między innymi „Panem Tadeuszem”. Noc zakończyła się o godzinie 6:00 w sobotę i przebiegła w miłej oraz sprzyjającej nauce atmosferze.

Mamy nadzieję, że będzie to wydarzenie cykliczne. Serdecznie dziękujemy za miły i efektywnie spędzony czas

. Julia Korzunowicz z klasy VIIIc