Rekrutacja do oddziału „0”

Informujemy, że zgodnie z terminarzem rekrutacji w dniach 16-25.03.2020 w szkole prowadzona jest rekrutacja do oddziału „0”. Uzupełnione wnioski o przyjęcie do oddziału „0” wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym proszę składać w szkole w wyznaczonym miejscu. Wnioski będzie można pobrać ze strony Urzędu Miasta.

Dopuszczalne formy składania wniosku:

• wysłanie skanu wniosku i skanów pozostałych dokumentów drogą mailową na adres placówki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki w wyznaczonym do tego miejscu,

Do wniosku rodzice dołączają dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów. W przypadku braku możliwości otrzymania zaświadczenia z zakładu pracy, placówka będzie przyjmować oświadczenia rodziców o późniejszym dostarczeniu zaświadczenia zakładu pracy. Potwierdzenia przyjęcia wniosków będą przesyłane rodzicom na wskazany adres e-mail.